k pokladně celkem: 0,00 €

Instalace
fotovoltaiky

Velkoobchodní a maloobchodní prodej materiálu potřebného pro stavbu fotovoltaické instalace není jedinou oblastí tohoto odvětví, kterou se zabýváme. Naše zkušené týmy již řadu let postupně montují instalace, jak na střechách, tak na zemi.
Jak probíhá celý proces v naší společnosti?

Požádejte o bezplatný audit

Technický audit

Velmi si vážíme Vaší spokojenosti jako zákazníka, proto se snažíme, aby každá zakázka byla provedena s velkou pečlivostí a především splňovala bezpečnostní požadavky. V první řadě potřebujeme provést technický audit, abychom nasbírali všechny potřebné informace, díky kterým budeme schopni navrhnout fotovoltaickou instalaci na míru vašim potřebám. Zkontrolujte, jaké informace byste si měli připravit.

 

Náš technik se zeptá na:

  • roční spotřeba elektřiny (v kW)
  • měsíční účty za elektřinu
  • plánování dalších zařízení, která zvýší spotřebu energie (např. klimatizace, indukce)
  • preference ohledně místa instalace (např. střecha domu, půda na pozemku)
  • střešní konstrukce (zobrazení, typ sklonu, materiál, ze kterého je vyrobena)
  • dostupný montážní prostor
  • možné zastínění místa instalace (např. strom, sloup, komín atd.)
 
 

Otázky by měly být zodpovězeny upřímně a pravdivě. Pokud například nezohledníte přídavné energeticky náročné zařízení, které plánujete pořídit v blízké budoucnosti, nebude instalace po instalaci takového zařízení splňovat skutečnou potřebu elektřiny. Totéž platí pro případné stíny. V situaci, kdy fragment stromu, který nemůžete odstranit, zastíní určitou oblast FV modulů, instalace výrazně sníží jeho účinnost. Informování poradce o tom vám umožní aplikovat optimalizátory a zohlednit jejich náklady již ve fázi přípravy nabídky.

Výběr materiálů

Po zodpovězení výše uvedených otázek přizpůsobíme výkon instalace vašim potřebám a navrhneme všechny prvky, které tvoří kompletní fotovoltaickou instalaci. Jedná se o panely, měnič, montážní a elektrické příslušenství včetně konstrukce, kabeláže a zabezpečení. Odhad nákladů zahrnuje materiál a instalaci zkušenými montéry s oprávněním. Vzhledem k tomu, že jsme velkoobchod s fotovoltaikou, naše ceny jsou velmi konkurenceschopné při zachování vysoké kvality. Přijetí objednávky je ukončeno smlouvou, díky které získáváte záruku našich služeb.

 

Materiály pro vaši instalaci si můžete vybrat sami, ale nezapomeňte, že se nemusíte omezovat pouze na sortiment, který máme v internetovém obchodě.
Na přání klienta objednáváme produkty jiných značek dostupných na trhu.

Solární panely Střídače

Montážní prvky
 
 

Instalace fotovoltaiky

Montážní tým se dostaví na místo v dohodnutý čas se všemi potřebnými materiály a nářadím. V závislosti na velikosti instalace trvá taková montáž od 1 do maximálně 3 dnů. Kompletní instalační montážní servis je prováděn v souladu se všemi bezpečnostními pravidly.

 

Kde začínají montéři svou práci??

1. Nejprve si připraví veškerý materiál a nářadí

2. Technici nainstalují tzv nosná konstrukce, která zajišťuje stabilní a rovný povrch pro fotovoltaické panely

3. Poté zajistí kabeláž a propojí moduly s měničem, který bude instalován na pevném místě s přihlédnutím ke všem doporučením výrobce

4. Nakonec připojí celou vaši instalaci k síti.

 

Potřebujete radu nebo konzultaci?

Kontaktujte nás a napište, o jaké investice máte v nejbližší době zájem a naši specialisté se vynasnaží předložit co nejlepší nabídku. Naše společnost realizuje komplexní řešení v oblasti fotovoltaiky, tepelných čerpadel a vzduchotechniky.

Požádat o bezplatný auditVolání
 

Podívejte se na naše projekty

Dobře víme, že fotovoltaická instalace, tepelné čerpadlo nebo klimatizace je investice na mnoho let. Vynakládáme proto maximální úsilí, aby zakázka, která nám byla svěřena, byla provedena profesionálně a spolehlivě. Služby poskytujeme po celém Polsku i v zahraničí.

 
 

Zákaznické recenze pro Ecowatt

Názory našich zákazníků jsou pro nás velmi důležité, proto se snažíme, aby všichni zákazníci byli s našimi službami spokojeni, a to jak ve fázi nákupu a montáže instalace, tak i při servisní péči.

 
Obchod je v režimu prohlížení
Zobrazit plnou verzi stránky
Sklep internetowy Shoper.pl