k pokladně celkem: 0,00 €

Online velkoobchod

Naše velkoobchodní nabídka zahrnuje pouze ověřené produkty vysoké kvality.
Poradíme vám is výběrem materiálů a doprovázíme vás během celého procesu prodeje.

Objednejte si jednoduše, rychle a pohodlně!

Zaregistrovat se v obchodě

 

Chcete dostávat nabídku e-mailem?

Vyplňte krátký formulář a naše obchodní oddělení pošle na uvedenou e-mailovou adresu cenovou nabídku instalatéra. V našem skladu naleznete materiály pro montáž fotovoltaických systémů a tepelných čerpadel. Máte nějaké dotazy? Zavolejte nám – rádi vám poradíme!

Vyplňte formulář Zavolejte
 

Jak si objednám online?

V našem skladu si můžete kdykoli snadno, pohodlně a rychle objednat materiály pro instalaci fotovoltaických systémů a tepelných čerpadel. Internetový obchod přijímá objednávky 24 hodin denně a odesílání probíhá během pracovních dnů.
Přesvědčte se, jak je to jednoduché ve 3 krocích!

1. Vyberte kategorii

Vyberte kategorii, která vás zajímá, a jednoduše si prohlížejte produkty. Jelikož sortiment se často mění z důvodu dostupnosti od výrobců, doporučujeme vám náš obchod neustále sledovat. Pokud nemůžete najít produkt, o který máte zájem přímo v prodejně, kontaktujte nás e-mailem: biuro@ecowattservis.pl - Pokusíme se splnit vaše očekávání.

 
 

2. Zadejte objednávku a plaťte online

Všechny vybrané produkty vložte do nákupního košíku, zadejte množství objednaného zboží a zvolte doručení nebo osobní odběr. Vyberte si způsob platby, který vám vyhovuje. Nezapomeňte, že pokud si objednávku vyzvednete osobně, můžete zaplatit přímo v hotovosti.

Všechny produkty mají oficiální záruky a certifikáty výrobce, které od nás obdržíte po dokončení objednávky. Pokaždé, když vystavíme fakturu nebo příjmový doklad s uvedenou DPH.

Ceníme si vašeho pohodlí, a proto nabízíme různé způsoby platby:

  • okamžitý převod
  • Platba BLIK
  • Nákup na splátky přes Confimo
  • Platba v hotovosti na místě (pokud si ho vyzvednete osobně)
 
 

3. Počkejte na doručení

Po zaplacení bude objednávka automaticky zpracována. Zboží se snažíme odeslat co nejrychleji. V případě potřeby můžete doručení odložit – po kontaktování obchodního zástupce.

V našem internetovém obchodě jsou k dispozici různé způsoby dopravy v závislosti na velikosti a hmotnosti objednaných produktů.

Využíváme pouze služby ověřených a spolehlivých kurýrních společností:

  • Raben – logistické služby
  • Inpost – zásilky kurýrem
  • osobní odběr ze skladu
 
 

Záruka
nejvyšší kvality

Slevy pro
větší objednávky

Rychlé dodání
nebo osobní odběr

Názory zákazníků na EcoWatt

Názor našich zákazníků je pro nás velmi důležitý. Proto vynakládáme maximální úsilí, aby všichni zákazníci byli spokojeni s našimi službami, a to jak ve fázi nákupu a instalace systému, tak během servisní podpory.

Navštivte náš sklad

Nechcete použít možnost doručení? Objednané zboží si můžete vyzvednout přímo v našem skladu v Miechowě, který se nachází v severní části Malopolského vojvodství.

Obchod je v režimu prohlížení
Zobrazit plnou verzi stránky
Sklep internetowy Shoper.pl