k pokladně celkem: 0,00 €

Ekonomická
Řešení pro domácnost

Chcete snížit své účty za elektřinu? V dnešní době se počítá každý zlotý. Naše řešení ekonomického bydlení nejenže poskytují skutečné úspory, ale také zvyšují komfort v každodenním životě. Můžete snadno snížit své náklady na energii, aniž byste museli obětovat pohodlí.

Požádejte o bezplatný audit

Vyberte si investici šitou na míru vašim potřebám

Víte nebo Fotovoltaika?

Fotovoltaika označuje proces výroby elektřiny z volného zdroje, konkrétně slunečního záření. Slouží k napájení malých zařízení i k zásobování energií celých obytných komplexů. Fotovoltaický systém můžete nainstalovat na střechu budovy, přístřešek pro auto nebo na zem.

 

Provoz fotovoltaiky by měl být popsán jako proces výroby elektřiny prostřednictvím slunečního záření.

U fotovoltaických modulů, které se skládají z článků, dochází k tzv. fotovoltaickému jevu, při kterém vzniká stejnosměrný proud.

Poté je odeslán do střídače, kde je přeměněn na střídavý proud.

V této podobě končí v našich domácích zásuvkách.

 

Uložte energii pro větší nezávislost

Nabízíme řešení off-grid, které obchází elektrickou síť. V rámci tohoto řešení můžeme k fotovoltaickému systému nainstalovat i systém akumulace energie. To vám umožní ukládat a využívat přebytečnou energii z vašich solárních panelů, když nesvítí slunce, například v noci nebo v zatažených dnech. To vám dává ještě větší jistotu, že máte doma vždy energii.
 
 

Zajímá vás nabídka pro váš dům?

Kontaktujte nás a dejte nám vědět, o jaké investice máte v blízké budoucnosti zájem. Naši specialisté udělají maximum, aby vám poskytli nejlepší možnou nabídku.

Vyplňte formulář Zavolejte
 
 

Využívejte generovanou energii komplexně

Nainstalujte tepelné čerpadlo, které využívá obnovitelnou energii k efektivnímu vytápění vašeho domova. Kombinací tepelného čerpadla s fotovoltaickým systémem můžete optimálně využít solární energii a snížit náklady na vytápění.

Je to dobré nejen pro životní prostředí, ale také pro vaši peněženku, protože úspory na účtech za vytápění mohou být v porovnání s jinými zdroji vytápění značné.

Výhody tepelného čerpadla:

  • Čistá kotelna díky bezúdržbovému zařízení
  • Žádné náklady na pevná paliva, např. B. Uhlí
  • Snížení emisí CO
  • Podpora energetického přechodu
 

Instalace provádíme po celém Polsku

Instalujeme fotovoltaické systémy od několika do více než 50 kW na různé střešní plochy, nemovitosti a přístřešky pro auta.

 

Co o nás říkají zákazníci?

 
Obchod je v režimu prohlížení
Zobrazit plnou verzi stránky
Sklep internetowy Shoper.pl