k pokladně celkem: 0,00 Kč

Instalace
fotovoltaické

Obnovitelné zdroje energie si u nás získávají stále větší oblibu, a tak stále více lidí uvažuje o instalaci fotovoltaické instalace. Navíc zaznamenáváme systematický nárůst nákladů na elektřinu, což nás ještě více vybízí k hledání alternativních řešení.


Požádejte o bezplatný audit

Jak funguje fotovoltaika

Fotovoltaika souvisí s procesem získávání elektřiny z volného zdroje, kterým jsou sluneční paprsky. Slouží jak k napájení malých spotřebičů, tak k zásobování energií celých obytných souborů. Fotovoltaickou instalaci můžete nainstalovat na střechu budovy, přístřešek pro auto nebo na zem.

 

Provoz fotovoltaiky by měl být popsán jako proces výroby elektřiny prostřednictvím slunečního záření.

Ve fotovoltaických modulech, které jsou tvořeny články, dochází k tzv. fotovoltaickému jevu, díky kterému vzniká stejnosměrný proud.

Poté je odeslán do střídače, kde je přeměněn na střídavý proud.

Takhle to chodí do našich domácích zásuvek.

 

Důvěřujte specialistům EcoWatt

Při práci na fotovoltaické instalaci jsou nezbytná veškerá oprávnění, nářadí a především zkušenosti. Naše montážní a servisní týmy jsou řádně vyškoleny a vybaveny. Cílem společnosti je poskytovat služby na nejvyšší možné úrovni.
Podívejte se, jaká je instalace fotovoltaických panelů a zjistěte, na co v EcoWattu dáváme zvláštní pozornost.

 

Postupujte podle níže uvedeného odkazu nebo využijte bezplatné konzultace s našimi poradci.

Instalace fotovoltaických instalací

 

Podívejte se na naše projekty

Dobře víme, že fotovoltaická instalace, tepelné čerpadlo nebo klimatizace je investice na mnoho let. Vynakládáme proto maximální úsilí, aby zakázka, která nám byla svěřena, byla provedena profesionálně a spolehlivě. Služby poskytujeme po celém Polsku i v zahraničí.

 
 

Zákaznické recenze pro Ecowatt

Názory našich zákazníků jsou pro nás velmi důležité, proto se snažíme, aby všichni zákazníci byli s našimi službami spokojeni, a to jak ve fázi nákupu a montáže instalace, tak i při servisní péči.

 
Obchod je v režimu prohlížení
Zobrazit plnou verzi stránky
Sklep internetowy Shoper.pl